Sjeďte níže

Restaurace

Konference

VÍTEJTE V HOTELU AMBASSADOR - ZLATÁ HUSA V PRAZE

    

 

V PRAZE JAKO DOMA

Jedna noc v našem hotelu Vám odemkne celou Prahu.

Za každou noc strávenou v našem hotelu můžete nyní získat body, které vyměníte za volný vstup do muzea, na památky, do Zoo a na stoupstu dalších atrakcí a zážitků.

Objevte s námi Prahu, s námi si Prahu opravdu užijete. 

Více informací  a seznam památek , muzeí a galerií získáte na:

www.vprazejakodoma.cz 


 

Krátký výběr míst, která můžete navštívit: Pražský Hrad, Vyšehrad, Národní muzeum, Malostranské mostecké věže, Židovské museum, Obecní dům a mnoho dalších.

 

 

5-ti hvězdičkový  hotel Ambassador - Zlatá Husa v historickém centruPrahy nabízí luxusní ubytování v elegantně zařízených pokojích přímo v centru Prahy, na pěší zóně ve spodní části Václavského náměstí.

 

Hotel Ambassador - Zlatá Husa je ideálním místem pro jednotlivce, skupiny i obchodní klientelu. Svými službami vychází vstříc požadavkům i těch nejnáročnějších hostů.

Hotel Ambassador - Zlatá Husa nabízí jedinečné konferenční centrum, které zahrnuje secesní konferenční místnosti různých velikostí s exklusivními cateringovými službami na mezinárodní úrovni a celkovou kapacitou až 1100 osob. Jednou z hlavních a nejvýraznějších částí hotelu Ambassador - Zlatá Husa je jeho nádherný secesní Kongresový Sál s kapacitou až 800 osob.

Díky svému Ambassador Thai & Wellness Clubu hotel nabízí  kombinaci relaxace a klidu přímo v centru Prahy.

     

Kudyznudy.cz - tipy na výlet


Vážení hosté

Hotel Ambassador Zlatá Husa je nekuřácký. 

Děkujeme za pochopení.

Možnost využití dobíjecí stanice pro elektromobily přímo v hotelu. 

 

  Video


Co o nás říkají hosté

Čtěte pro více názorů

Speciální nabídky

Ukázat všechny nabídky
Ambassador Zlata Husa | Prague 1 | Konference

Konference

Veškeré konferenční prostory mají k dispozici Wi-Fi připojení zdarma, jsou klimatizovány a vybaveny nejnovějším technickým zařízením k maximální spokojenosti našich klientů
Ambassador Zlata Husa | Prague 1 | Thai & Wellness Club

Thai & Wellness Club

Thajské masáže, širokou řadu relaxačních a wellness terapií zahrnující i kosmetické zábaly a mnoho dalších tradičních terapií v Praze

Kontaktujte nás

Prohlášení