Catering

Díky našim bohatým zkušenostem s organizováním společenských akcí, párty, galavečerů, banketů, plesů a dalších akcí v hotelu Ambassador - Zlatá Husa v Praze, garantujeme profesionální přístup, plnou organizaci a jedinečný catering včetně perfektních služeb pro nejnáročnější klienty.

V reprezentativních prostorách hotelu Ambassador – Zlatá Husa v centru Prahy na Václavském náměstí jsme schopni uspořádat večírky, galavečeře, společenské akce, vánoční večírky nebo Silvestrovský večer pro vaše obchodní partnery, hosty či zaměstnance.

Pokud dáváte přednost využití jiných zajímavých prostor pro vaše akce jako např. golfová hřiště, zahrady, hrady nebo jednoduše vaše kanceláře, můžete si objednat náš externí catering a profesionální servis. Nemusíme zmiňovat samozřejmost dodržování hygienických norem při přípravách a přepravě našich špičkových pokrmů.

Pro více informací a rezervace nás kontaktujte:

Tel.+420 224 193 817

Fax +420 224 193 651

E-mail: provoz@ambassador.cz

Ambassador Zlata Husa | Prague 1 | Konference

Konference

Veškeré konferenční prostory mají k dispozici Wi-Fi připojení zdarma, jsou klimatizovány a vybaveny nejnovějším technickým zařízením k maximální spokojenosti našich klientů
Ambassador Zlata Husa | Prague 1 | Thai & Wellness Club

Thai & Wellness Club

Thajské masáže, širokou řadu relaxačních a wellness terapií zahrnující i kosmetické zábaly a mnoho dalších tradičních terapií v Praze

Speciální nabídky

Ukázat všechny nabídky


Oficiální webové stránky
Rezervujte přímo

Následujte nás