Pokoje a Apartmány

Luxusní hotel Ambassador - Zlatá Husa se nachází na pěší zóně na proslulém Václavském náměstí a poskytuje ubytování ve vkusně zařízených pokojích a apartmánech.

Nabízíme 162 klimatizovaných pokojů včetně 32 apartmánů a 37 pokojů s výhledem na Václavské náměstí.

Všechny pokoje jsou vybaveny nábytkem v secesním stylu, využívající přírodních materiálů vysoké kvality. Pokoje a apartmány jsou vybaveny telefonem, záznamníkem, „ Wi-Fi“ připojením zdarma, minibarem, trezorem a televizí se satelitními programy.

Prostorné mramorové koupelny ve všech pokojích, jsou vybaveny hydromasážní vanou, sprchovým koutem, fénem a kosmetickým zrcadlem.

Vážení hosté

Hotel Ambasador Zlatá Husa je nekuřácký

Při porušení zákazu kouření si hotel vyhrazuje právo účtování vícenákladu za vyčištění pokoje ve výši 300 EUR.

Děkujeme za pochopení.

Dvoulůžkový pokoj

Dvoulůžkový pokoj

od74

Příjemně zařízený pokoj v luxusním stylu s postelemi king-size nebo twin. Přistýlka možná na vyžádání. Velikost pokoje je od 25 m2.

Twin pokoj

Twin pokoj

od74

Příjemně zařízený pokoj v luxusním stylu s postelemi king-size nebo twin. Přistýlka možná na vyžádání. Velikost pokoje je od 25 m2.

Junior Apartma

Junior Apartma

od120

Elegantně zařízený a útulný junior suite s postelemi king-size nebo twin kombinuje obývací část a ložnici. Přistýlka možná na vyžádání. Průměrná velikost apartmá je 40m2.

Rodinné Apartma

Rodinné Apartma

od150

Luxusně zařízené rodinné apartmá kombinuje obývací část a ložnici s postelemi king-size nebo twin. Luxusní vybavení rodinného apartmá vytváří příjemnou a útulnou atmosféru. Jedna nebo dvě přistýlky na vyžádání. Průměrná velikost apartmá je 50 m2.

Co o nás říkají hosté

Čtěte pro více názorů

Speciální nabídky

Ukázat všechny nabídky
Ambassador Zlata Husa | Prague 1 | Konference

Konference

Veškeré konferenční prostory mají k dispozici Wi-Fi připojení zdarma, jsou klimatizovány a vybaveny nejnovějším technickým zařízením k maximální spokojenosti našich klientů
Ambassador Zlata Husa | Prague 1 | Thai & Wellness Club

Thai & Wellness Club

Thajské masáže, širokou řadu relaxačních a wellness terapií zahrnující i kosmetické zábaly a mnoho dalších tradičních terapií v Praze

Sledujte nás