Hotel Ambassador - Zlatá Husa Ubytování

Pokoje A APARTMÁNY

Luxusní hotel Ambassador - Zlatá Husa se nachází na pěší zóně na proslulém Václavském náměstí a poskytuje ubytování ve vkusně zařízených pokojích a apartmánech.

Nabízíme 162 klimatizovaných pokojů včetně 32 apartmánů a 37 pokojů s výhledem na Václavské náměstí.

‪Všechny pokoje jsou vybaveny nábytkem v secesním stylu, využívající přírodních materiálů vysoké kvality. Pokoje a apartmány jsou vybaveny telefonem, záznamníkem, „ Wi-Fi“ připojením zdarma, minibarem, trezorem a televizí se satelitními programy.

Prostorné mramorové koupelny ve všech pokojích, jsou vybaveny hydromasážní vanou, sprchovým koutem, fénem a kosmetickým zrcadlem.

Vážení hosté,

hotel Ambasador Zlatá Husa je nekuřácký. 

Při porušení zákazu kouření si hotel vyhrazuje právo účtování vícenákladu za vyčištění pokoje ve výši 300 EUR.

Děkujeme za pochopení.


Dvoulůžkový pokoj

Příjemně zařízený pokoj v luxusním stylu s postelemi king-size nebo twin. Přistýlka možná na vyžádání. Velikost pokoje je od 25 m2.

  Junior Apartmá

  Elegantně zařízený a útulný junior suite s postelemi king-size nebo twin kombinuje obývací část a ložnici. Přistýlka možná na vyžádání. Průměrná velikost apartmá je 40m2.

   Rodinné Apartmá

   Luxusně zařízené rodinné apartmá kombinuje obývací část a ložnici s postelemi king-size nebo twin. Luxusní vybavení rodinného apartmá vytváří příjemnou a útulnou atmosféru. Jedna nebo dvě přistýlky na vyžádání. Průměrná velikost apartmá je 50 m2.

    REZERVACE

    pokoje od

    3261 .37 CZK

    POPTÁVKA MEETINGU

    video

    View More
    footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos