Hotel Ambassador - Zlatá Husa - Luxusní Hotel v Praze

Vítejte v Hotelu Ambassador -Zlatá Husa v Praze

Luxusní ubytování v 5ti hvězdičkovém hotelu přímo v historickém srdci Prahy. Hotel je umístěn na pěší zóně centra Prahy na proslulém Václavském náměstí.

Hotel poskytuje luxusní ubytování v elegantně zařízených pokojích. Hotel Ambassador - Zlatá Husa je ideálním místem pro individuály, skupiny a obchodní klientelu. Svými službami vychází vstříc požadavkům nejnáročnějších hostů. I díky svému Thai & Wellness Clubu poskytuje jedinečnou kombinaci relaxace a oázy klidu. K hlavní a nejvýraznější části hotelu Ambassador - Zlatá Husa patří jeho nádherný Kongresový sál ve stylu „Art Nuveau“ s kapacitou až 800 osob. Hotel Ambassador - Zlatá Husa nabízí originální konferenční centrum, které zahrnuje historické konferenční místnosti různých velikostí s exklusivním cateringem na mezinárodní úrovni.

více

Historie

Hotel Ambassador – Zlatá Husa byl postaven v roce 1920 na známém Václavském náměstí přímo v centru Prahy. Historie části zvané Ambassador je poměrně přímočará, zato však historie části Zlatá Husa je lehce humorná. Majitelkou byla velice bohatá vdova, která měla mladou, ale velice ošklivou a hloupou dceru. Dcera měla již věk na vdávání, ale i přes její veliký majetek stále zůstávala svobodná. Nikdy se neprovdala a v Praze byla známa pod přezdívkou "Zlatá Husa". To jen krátce z dávné historie. V roce 1964 se oba hotely na Václavském náměstí propojily a jejich honosná historie pokračuje jako hotel Ambassador Zlatá – Husa.

Zavřít

REZERVACE

pokoje od

153 .00 EUR

 • SPECIÁLNÍ NABÍDKY

  Poznejte krásy Prahy

  Poznejte historické centrum Prahy a pražské památky. Seznamte se s městem tisíce věží,…

  více
  více
 • SPECIÁLNÍ NABÍDKY

  Romantický Balíček

  Vyznání lásky může mít mnoho podob. Co třeba společný romantický pobyt? Užijte si společné…

  více
  více
 • SPECIÁLNÍ NABÍDKY

  Wellness balíček

  Jste unavení a bez energie? Potřebujete na chvilku uniknout realitě nebo si prostě odpočinout?…

  více
  více
 • SPECIÁLNÍ NABÍDKY

  Pražské památky a lá…

  Navštivte hlavní město Prahu. Poznejte město s nepřeberným množstvím kulturních a historických…

  více
  více

video

View More
footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos